Jubiler s.c. 30 lat doświadczenia

W dobie wysokich cen kruszcu jakim jest złoto, istotne jest aby zaopatrywali się państwo w wyroby jubilerskie w firmie mogącej zaoferować najniższe ceny nie rezygnując przy tym z najnowszego wzornictwa.

Jako firma rodzinna i producent biżuterii złotej oferujemy państwu biżuterię w konkurencyjnych cenach.

Posiadamy biżuterię zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wzornictwie, a nasza wyjątkowo bogata oferta jest ciągle poszerzana i uaktualniana. Wyroby przedstawione na stronie internetowej stanowią jedynie niewielką część tego co mogą Państwo zakupić w naszych sklepach. Dlatego zapraszamy państwa do naszych dwóch punktów usługowo handlowych.

Prowadzimy skup, sprzedaż, wymianę i naprawę biżuterii oraz jeśli posiadają państwo swoje złoto usługi wykonania obrączek klasycznych i ozdobnych w bardzo korzystnej cenie.

Jesteśmy jednym z pierwszych po wojnie zakładów złotniczych we Wrocławiu. Nasza pracownia posiada bogatą historię i tradycję. Wysoko wykwalifikowani pracownicy od kilkudziesięciu lat zapewniają naszym Klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Sklep i pracownia jubilerska w Tesco, przy ulicy Długiej we Wrocławiu
Służymy doradztwem przy zakupie, naprawach oraz wykonywaniu biżuterii. W naszej ofercie znajduje się bogate i stale uaktualniane wzornictwo, duży wybór biżuterii importowanej oraz brylanty „dla każdego”.
Odwiedź również Pracownia jubilerska, w Tesco przy ulicy Długiej we Wrocławiu.